Instagram Gerçek ve Aktif Türk Takipçi Almak

Instagram Türk takipçi kazanmak için hesabınızın yaratılma aşamasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Hedef kitlenizin hangi yaş aralığı olduğu, nelerden hoşlandığı ve neleri ilgi çekici bulacağı konusunda araştırma yapabilir ve kendinize bu araştırmalara göre bir yol haritası belirleyebilirsiniz.

E ticaret yapıyorsanız ya da ürün tanıtarak reklamlardan para kazanma gibi bir hedefiniz var ise öncelikle kendinize düzenli ve ilgi çekici bir profil hazırlamalısınız. Fotoğraf çözünürlükleri yüksek ve akılda kalıcı olmalı. Instagram takipçi görme sayesinde de sizi takip eden her profili gizli olmadığı sürece görebilirsiniz.

İşinize en çok yarayacak kısımlardan biri de hesabınızın istatistiklerini görebileceğiniz alandır. İstatistikler bölümüne girdiğinizde hesabınızı takip eden kişilerin hangi yaşlarda olduğu, en çok aktif oldukları saatler ve hangi konumdan takip ettikleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu da örneğin bir çekiliş yapacağınızda ya da fotoğraf paylaşacağınızda günün hangi saati atarsanız daha çok kişi tarafından görüneceğini size bildirir. Instagram takipçi sayısı arttırmak için aktif olmalı, eklediğiniz fotoğraflara hashtag eklemeli ve etiketleme yapmalısınız.

Ürün satışı için ünlüleri etiketleyebilir ve bu özellikten de faydalanabilirsiniz. Instagram hesabınız ile bir marka oluşturmak için kendinize ait bir site kurabilir ya da kartvizit bastırabilirsiniz. Hesabınızın bilgileri diğer her sosyal medya platformundan paylaşarak hesabınızı her an görünür kılmak da oldukça önemlidir. Instagram giriş kısmından üye olduktan sonra sayfanızı düzenlemeye başlayarak gün geçtikçe takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Instagram Etiketleri İle Takipçi Arttırmak

Etiketleme yöntemi de size takipçi kazandıracak yöntemlerden biridir. Eklediğiniz bir fotoğrafa arkadaşlarınızı, ailenizi, ünlü kişileri ya da çok takipçi sahibi hesapları etiketlerseniz daha fazla insana ulaşma şansı elde edersiniz. Instagram etiketleme oldukça basittir. Resmin üzerine tıkladıktan sonra etiketlemek istediğiniz sayfanın adını yazmanız yeterlidir.

Instagram takipçilerinizi arttırmanızın en kesin yolu takipçi satın almaktır. Yalnızca Türk takipçilere ulaşmak istiyorsanız size özel paket teklifleri ile bütçenize en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Paket içerikleri şu şekildedir:

  • 100 Türk takipçi 15 TL
  • 250 Türk takipçi 20 TL
  • 500 Türk takipçi 30 TL
  • 1000 Türk takipçi 45 TL
  • 2000 Türk takipçi 80 TL
  • 2500 Türk takipçi 100 TL
  • 5000 Türk takipçi 175 TL
  • 10.000 Türk takipçi 320 TL
  • 15.000 Türk takipçi 450 TL
  • 20.000 Türk takipçi 650 TL

Paketlerden istediğinizi seçerek hedef kitlenizi genişletebilirsiniz. Instagram fenomenleri denilen kişilerin çoğu instagram Türk takipçi satın al işlemi yapar ve her yeni başlayan insan için en kolay yollardan biri budur.

Takipçi satın aldıktan sonra sayfanızı daha da geliştirebilirsiniz. Bunun için günlük trend konu takibi yapmanız işe yarar. O gün için hangi konu hakkında çok fazla kişi konuşuyorsa ve hashtag atıyorsa sayfanızı o hashtag bölümüne yazarak insanların dikkatini çekebilirsiniz. Instagram açma artık her yaştan insanın yapabileceği bir iştir ve önemli olan sayfanızı en verimli şekilde kullanmaktır.

Instagram Takipçi Sayısının Beğenilere Etkisi

Instagram hesabınızda takipçi sayınız arttıkça gönderilerinizin beğeni sayısı da artacaktır. Her gelen takipçi potansiyel müşteri demek olduğu için onlarla iyi etkileşim kurmak önemlidir. Gönderilerinize yaptıkları yorumlara cevap vermek, size attıkları özel mesajlara samimi bir şekilde yanıt vermek sizin için artı puan demektir. Instagram biyografi oluştururken de kendinizi iyi bir şekilde anlatmaya dikkat etmelisiniz.

Yaptığınız işi ve sayfanızı açma amacını hedef kitlenize anlaşılır bir dille aktarmak önemlidir. Bir fotoğraf paylaştığınızda eğlenceli bir açıklama ya da mizah dolu birtakım sözler eklerseniz insanlar profilinizi gezerken sıkılmayacaktır. Ne kadar çok etiketleme, hashtag yazımı yaparsanız sayfanızın görünürlüğü o kadar artar ve takipçi sayısı arttıkça da sayfanızın keşfet bölümünde çıkma şansı yükselir.

Fotoğraf yükleme işini belirli bir düzene göre yaparsanız takipçileriniz için daha keyifli olacaktır. Instagram çekiliş yapılabilen bir platform ve belirli zamanlarda siz de takipçilerinize hediye kazanma şansı vererek aktifliklerini baki tutabilirsiniz.

Sürekli fotoğraf paylaşımı yanlıştır ve takipçilerinizi sıkabilir. Bu sebeple tam olması gereken hızda bir profili yönetmenin size çok büyük artıları olur. Örneğin kendinize bir kota belirleyin ve günde 3 taneden fazla fotoğraf paylaşmayın.

Kullanıcıların en aktif olduğu saatleri bilerek o şekilde yayın yapmak ya da fotoğraf yayınlamak çok önemlidir. Instagram destek bölümünden de sayfanıza ait dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyet Yazışmaları