Instagram Oto Türk Beğeni Nasıl Gönderilir

Instagram Türk otomatik beğeni belirli süreler içerisinde satın aldığınız beğeni adetince paylaştığınız her gönderinin beğenilmesidir. 100 kişi satın aldıysanız bir fotoğraf paylaştığınız anda 100 kişi tarafından beğenilmiş olur.

Hesabınızdan paylaştığınız bir gönderiyi ne kadar çok kişi takip ederse etkileşiminiz o kadar artmış olur. Eğer bir şirket hesabıysa gönderi beğenileriniz ve takipçi sayınız sayfanızın güvenilirliğini gösterir ve insanların ilgisini çeker. Güvenilir bir firmayla çalıştığınızda örneğin 1 ay süreyle her gönderiniz istediğiniz kadar kullanıcı tarafından beğenilecektir. Instagram oto beğeni satın al yazarak konu hakkında internetten bilgi alabilirsiniz.

Beğeni paketlerini inceleyerek ihtiyacınız olan kadar kişi satın aldığınızda etkileşimler artacağı için sayfanız daha görünür hale gelecek ve yeni takipçiler gelmeye başlayacaktır. Bu işlemi ilk kez yapacaksanız dilerseniz az sayıda beğeni satın alarak deneme yapabilir sonra sayısını arttırabilirsiniz. Paketleri 3D güvenli ödeme ile kredi kartıyla ya da banka kartıyla yapabilirsiniz. Instagram otomatik beğeni arttırma için havale ya da eft işlemi de yapabilirsiniz.

Satın alma işlemleri için kullanıcı adıyla üye olabilirsiniz. Üyelik işlemleri sırasında sizden hiçbir özel bilgi istenmez ve e-posta adresi ve şifre gibi bilgilerinizin hakkı saklı olur üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Hangi süreyle beğeni satın aldıysanız o süre boyunca aboneliğiniz aktif olur. Instagram oto beğeni al yazarak istediğiniz kadar beğeni sayısı satın alabilirsiniz.

Instagram Oto Beğeni Çoğaltma Faydaları

Instagram hesabınızın takipçi sayısını arttırmak ve daha fazla insana ulaşabilmek için kullanabileceğiniz birkaç yöntem vardır. Bunlardan biri de beğeni satın almaktır. 30 günlük süre ile istediğiniz sayıda beğeni alabilir ve her gönderinizde insanlarla etkileşiminizi arttırabilirsiniz. Instagram beğeni analizi yaparak da aldığınız etkileşimleri ölçebilir ve sayfa düzeninizi buna göre ayarlayabilirsiniz. Beğeni paketlerinin fiyatları şu şekildedir:

  • 100 Türk otomatik beğeni 60 TL
  • 250 Türk otomatik beğeni 120 TL
  • 500 Türk otomatik beğeni 225 TL
  • 750 Türk otomatik beğeni 275 TL
  • 1000 Türk otomatik beğeni 325 TL
  • 2000 Türk otomatik beğeni 550 TL
  • 3000 Türk otomatik beğeni 750 TL
  • 5000 Türk otomatik beğeni 1.250 TL

Her bütçeye uygun fiyatlar ile herkesin satın alabileceği paketler Türk profillerin beğenilerini 1 ay boyunca her gönderinize düşürür. Bu beğeniler Instagram uygulamasının keşfet kısmında da görünebilmesini sağlar. Instagram beğeni bildirimi her seferinde size gönderinizin ne kadar kişi tarafından beğenildiği bilgisini verir.

Paketi satın aldıktan sonra süresi bittiğinde istediğiniz zaman yenileyebilirsiniz. Dilerseniz her seferinde beğeni sayısını arttırarak başka paketler de satın alabilirsiniz. Instagram otomatik beğeni çoğaltma sayfanızın görünürlüğü açısından da oldukça önemlidir.

Yalnızca fotoğraf gönderilerini değil yayınladığınız videolar için de beğeni satın alabilirsiniz. Tek bir paket satın aldığınızda eğer bir ürün satışı yapıyorsanız beğeniler sayesinde daha fazla müşteriye ulaşmış olursunuz.

Instagram Oto Beğeni Fiyatları

Yeni açılmış bir Instagram hesabınız varsa ve takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız beğeni satın alarak kısa sürede birçok kişiye ulaşabilir ve takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Instagram beğeni için etiketler de kullanabilirsiniz. Bir gönderi paylaştığınızda ne kadar çok kişiyi etiketlerseniz gönderinizin beğenme sayısı da o kadar artar.

Satın aldığınız pakette kaç beğeni sayısı varsa paketin süresi boyunca aynı sayıda beğeni hesabınıza otomatik olarak tanımlanır. Tek seferlik değildir ve paketi istediğiniz zaman süresi bitince yenileyebilirsiniz. Satın alma işlemleri tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleşir. Instagram beğeni işareti her gönderide daha fazla sayıda beğeni ile görüldükçe sizin de sayfaya dair şevkiniz artmış olur.

Satış yapmak ya da sayfanızı en iyi şekilde tanıtmak için insanlarla etkileşimde bulunmanız zorunludur. Gönderilerinize gelen yorumlara cevap vererek ya da çekilişler düzenleyerek bunu başarabilirsiniz. Satın aldığınız beğeniler gerçek profiller tarafından hesabınıza düşer. Bu sayede daha gönderileriniz daha fazla sayıda insanın önüne düşmüş olur. Instagram beğeni kaldırma yapmak ve paketi iptal etmek isterseniz iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sizi takip eden kişiler gönderinizi görse bile beğenmeye üşeniyor olabilirler ve bu da sayfanızın görünürlüğünü azaltabilir. Bu sebeple beğeni satın almak her yönden avantajlıdır. Instagram oto beğeni kaç TL gibi sorular için internet sayfasından bilgi alabilir ve paketleri inceledikten sonra sipariş verebilirsiniz.