Instagram Takipçi Sayısını Arttırmanın Faydaları

Instagram takipçi kazanmak yeni hesaplar için zaman alabilecek bir süreçtir ve hesabınızın kullanımında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Kendiniz için ya da şirketiniz için Instagram hesabı açabilir ve aynı anda birçok insana ulaşmayı başarabilirsiniz.

Sosyal medya günümüzde aynı zamanda bir ticaret platformuna dönüştüğü için sektörünüz ne olursa olsun profil sahibi olmak sizin için avantajlı bir durumdur. İlk üye olduğunuzda çok fazla takipçiniz olmaması doğal bir durumdur. Instagram takipçi arttırma için olan ipuçlarından biri hesabınızın herkes tarafından görünebilir olmasıdır. Yalnızca tanıdıklarını arkadaş olarak eklemek isteyen kişiler için site gizli hesap özelliğini uygulamıştır ve bu özelliği aktif hale getirirseniz sizi takip etmek isteyen kişiler öncelikle size arkadaşlık teklifi göndermek zorundadır.

Eğer hesabınızı gizli yaparsanız hızlı bir şekilde takipçi kazanamazsınız ve hesabınızın gizli olduğunu gören çoğu kişi sizi arkadaş olarak eklemek istemez. Takipçi kazanmak için diğer yapmanız gereken şey hashtag özelliğini kullanmanızdır. Instagram hashtag bulma oldukça basittir. Arama kısmına herhangi bir kelime yazdığınızda o kelime ile ilgili hashtag listesi de çıkar. Hashtag bölümünde siteye üye olan herkes kendi fotoğrafını etiketleyebilir ve diğer etiketleyen kişileri görebilir. Sizin kendi fotoğrafınızı etiketlediğiniz hashtag kısmında profilinizi gördükçe insanlar sizi takip etmeye başlar.

Hesabınızın içeriğinin özgün ve ilgi çekici olması da oldukça önemlidir. Kaliteli fotoğraflar ve eğlenceli konseptler ile ilgi toplayabilirsiniz. Eğer e-ticaret yapacaksanız ürünlerinizi en doğru biçimde sunmalısınız.

Instagram Takipçi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Instagram hesabınızda kısa sürede çok takipçi kazanabilmeniz için dilediğiniz kadar takipçiyi satın da alabilirsiniz. Takipçiler paket halinde satılır ve bütçenize göre dilediğiniz paketi seçebilirsiniz. Instagram takipçi alma ödemesini yaptıktan sonra hemen hesabınıza tanımlanan paketlerden oluşur. Paket fiyatları şu şekildedir:

 • 100 takipçi 10 TL
 • 250 takipçi 15 TL
 • 500 takipçi 20 TL
 • 750 takipçi 25 TL
 • 1000 takipçi 30 TL
 • 2000 takipçi 50 TL
 • 2500 takipçi 60 TL
 • 5000 takipçi 100 TL
 • 7500 takipçi 155 TL
 • 10.000 takipçi 205 TL
 • 20.000 takipçi 405 TL
 • 50.000 takipçi 1000 TL

Her bütçeye uygun paketler ile hesabınızın takipçi sayısını dilediğiniz kadar yükseltebilirsiniz. Sürekli paylaşımlar yaptıkça ve aktif oldukça insanlar hesabınıza gelmeye devam ederler. Instagram takipçi al yazarak internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz.

Ödemeler 3D güvenli ödeme sistemi ile yapılır ve takipçilerin hesabınıza düşme süresi aldığınız takipçi sayısına göre değişim gösterebilir. Örneğin 100 takipçi satın alırsanız 5 dakika içerisinde hesabınıza düşerler fakat 50.000 takipçi satın alırsanız hesabınıza düşme süresi 24 saattir.

Satın aldığınız profillerin her biri gerçek insandır ve birbirinden farklı kişiler olur. Farklı şehirlerde yaşayan insanlar takipçi olarak gelir. Instagram takipçi arttırma yolları çok fazladır fakat profilinizin de buna göre düzenli ve eğlenceli olması gerekir.

Instagram Takipçi Çoğaltma İşlemi Nasıl Yapılıyor

Hesabınıza takipçi satın alabilir ve gelen takipçileri profilinizde kalmaları için çeşitli yöntemlerle eğlendirebilirsiniz. Instagram takipçi canlı yayınlar ile de kazanılabilir. Her gün düzenli canlı yayın yaparsanız izleyici sayınız artar ve insanlar sizi izlemeyi sevdiklerinde takip etmeye de başlarlar.

Takipçilerinizi aktif tutabilmenin bir diğer yolu da çekiliş yapmaktır. Bir ürün pazarlıyorsanız belirli aralıklarla ürün için çekilişler ve sürpriz hediyeler kazandırabilirsiniz. Çekilişe katılma şartı olarak sayfanızı takip etme, bir ya da birkaç arkadaş etiketleme gibi kurallar getirdiğinizde sayfanız ilgi çekici bir hal almış olur. Instagram takipçi çekilişi hem sizi sevenlerin eğlenmesine hem de sayfaya daha da bağlanmalarına sebep olur.

En çabuk sonuç getiren yollardan biri de takipçileriniz ile sürekli etkileşim halinde olmaktır. Yüklediğiniz fotoğrafların altına gelen yorumlara cevap verin, size özel mesaj attıklarında hemen dönüş yapın ve sürekli onlara verdiğiniz değeri göstermeye çalışın. Instagram takipçi davet etme özelliğini kullanarak örneğin fotoğraflarınızı beğenen ama takip etmeyen kişileri siz özel olarak davet edebilirsiniz.

Takipçileriniz sayfanızda ne kadar etkileşim verdiği ve fotoğraflarınızın aldığı beğenileri aralıklarla kontrol ettiğinizde hesabınız üzerinde hakimiyetiniz olur. En çok beğenilen fotoğrafınıza göre sonraki adımlarınızı belirleyebilirsiniz. Instagram takipçi fiyatları için istediğiniz zaman araştırma yapabilir ve hesabınız için dilediğiniz kadar takipçi satın alabilirsiniz.