Otomatik Video İzlenme İle Tüm Videolarınızın İzlenmesini Arttırın

Instagram otomatik izlenme işlemi hesaplarınızın kısa sürede büyümesine yardımcı olur. günümüzde insanlar sosyal medya hesapları üze4rinden özellikle Instagram’dan Instagram otomatik izlenme satın al işlemi yaparak kısa sürelerde gelir elde edebilecekleri hesaplara sahip olabilmektedir.

Kişisel hesaplarınız için yaptığını bu tarz paket işlemleri, hesap etkileşiminizi arttırır. Etkileşimi artan hesapların, keşfete düşme ihtimali oldukça kolaydır. Günlük olarak gönderilerin yüklenmesi ve otomatik izlenme paketi ile desteklenmesi hedef kitlelerinizin genişlemesine yardımcı olur. dolayısıyla takipçi sayınız, beğenileriniz, izlenmeleriniz kolaylıkla artar. Yani başarıya ulaşmasının sırrı sitemiz üzerinden bütçenize uygun olan, Instagram oto izlenme paketi al işlemi yapmaktır.

Instagram Otomatik İzlenme Paketlerimiz

Instabakkal.com’da erişim sağlayabileceğiniz paketlerimiz,

  • Instagram 250 otomatik izlenme 20 TL
  • Instagram 500 otomatik izlenme 35 TL
  • Instagram 1000 otomatik izlenme 50 TL
  • Instagram 2500 otomatik izlenme 75 TL
  • Instagram 5000 otomatik izlenme 95 TL
  • Instagram 10000 otomatik izlenme 150 TL
  • Instagram 50000 otomatik izlenme 300 TL
  • Instagram 100000 otomatik izlenme 450 TL’dir

Sitemizden aldığınız otomatik izlenme paketleri, mümkün olan en kısa süre içerisinde hesabınıza tanımlanmaktadır. İşlemleriniz esnasında sizden hiçbir şekilde şifre talep edilmez ve ödeme noktasında 3d güvenlik alt yapısı kullanılır.

Otomatik izlenme içerikli paketler aylık olarak yapılır ve düzenli olarak seçtiğiniz gönderinin izlenme sayısını arttırır. Hesabınızın ve gönderilerinizin keşfete düşebilmesi konusunda çok etkilidir. 50 adetlik bir paylaşım için tanımlanmaktadır. Paketlerimizle tanımlanan tüm kullanıcılar, %100 Türk ve aktiftir. İşlemin tamamlanmasının ardından Instagram otomatik izlenme konusunda düşüş yaşanmaz.

Instagram Otomatik İzlenme Alırken Dikkat Edilecekler

Otomatik izlenme satın al işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken bir takım noktalar vardır. İlk olarak alım yapacağınız hesabın linkinin doğru bir biçimde bize iletilmesidir. Başka bir link iletilmesi ya da linkin bozuk olması durumunda işlemini olması gereken şekilde gerçekleştirilemez.

Hesap linkinin yanında izlenme almak istediğiniz gönderinizin de linki doğru iletilmelidir. Satın aldığınız Instagram otomatik izlenme paketi dahilinde izlenmeleriniz birden fazla gönderi için bölünebilir ve 1 ay boyunca bu devam eder.

1 aylık süre boyunca hesabınıza tanımlanan %100 Türk izlenme otomatik olarak devam edeceği için, hesabınızın gizliliği işlem başlamadan önce açılmalı ve işlem süresince kapatılmamalıdır. Yine aynı şekilde Instagram otomatik izlenme alınan gönderiler de arşivlenmemelidir.

Instabakkal.com üzerinden aldığınız tüm Instagram paket işlemleri anlık işlemlerdir ve en geç 24 saatlik bir sürede kullanıcı tarafından belirlenen hesaba tanımlanır. Bu nedenle kullanıcıdan kaynaklanan belirtilen noktaların sorumluluğu sitemizde değildir.

Instagram Otomatik İzlenme Hilesi Nedir?

Instagram hileleri, işlem için ücret ödemek istemeyen kullanıcıların başvurduğu yöntemlerdir. Ancak bu yöntemler kesinlikle hesabınıza zarar verir. Sitemiz üzerinde verdiğimiz tüm hizmetler uzmanlık gerektiren ve maliyetli işlemlerdir. Dolayısıyla ücretsiz Instagram otomatik izlenme gibi bir durum olması söz konusu olmaz.

Instagram otomatik izlenme satın al işlemini ücretsiz yaptığını söyleyen kişilere ya da sitelere kesinlikle itibar edilmemelidir. Bu tarz sitelerde işlem yapmak zararlı yazılımları hesabınıza ve giriş yaptığınız cihaza davet etmek anlamına gelir.

Bedava Instagram otomatik izlenme hizmeti almak isterken, mevcut hesabınızdan olabilir, hesabınız kapatılabilir, gönderileriniz ve ya takipçileriniz silinebilir. Ayrıca, cihazınıza da erişim sağlayabilen zararlı yazılımlar, diğer özel bilgilerinize ulaşabilir ve adınıza maddi ve ya manevi işlem yapılabilir.

Instabakkal.com’da, yapacağınız hiçbir işlem için sizden şifre talep edilmez yani, Instagram otomatik izlenme şifresiz olarak yapılır. son derece güvenlidir. Hesaplarınızı çok kısa sürede başarıya ulaştırır. 

Neden Instagram Otomatik Görüntüleme Alınmalı?

Sitemizden alım yapacağınız otomatik izlenme hizmeti ile kişisel hesaplarınızın çok kısa bir süre içerisinde, başarıya ulaşır. Kişisel hesaplarınızda, takipçi sayınızın artması, hesabınızdan para kazanmanıza yardımcı olur. Instagram fenomen kazançları normal bir işte çalıştığınızda kazandığınızdan çok fazladır. Reklam gelirleri ile aylık yüksek rakamlar kazanabileceğiniz bir Instagram hesabına sahip olmak için, hesabınıza mutlaka Instagram otomatik izlenme paketi almanız gerekir. bu sayede hesaplarınızın hedef kitleleri büyüyecek ve hesabınızdan para kazanmanız çok kolay oloacaktır.

İşletme hesapları ile ilgili olarak da satışlarınızın arttırılması çok takipçi ve bilinirliğe bağlıdır. Instagram otomatik izlenme satın al işlemi ile şirket hesabınızın takipçileri artar ve zararlı bir işlem değildir. Bu takipçiler müşteri ve kazanç demektir. Detaylı bilgi için mutlaka sitemizi ziyaret edin.