Instagram Videolarınıza Görüntülenme Almanın Faydaları

Instagram izlenme sayıları sayfanızın ne kadar popüler olduğunu belirler ve izlenme sayınız arttıkça çok daha geniş kitlelere ulaşmış olursunuz. Yeni bir hesap açtıysanız takipçi sayınızı hemen arttırmanız zordur ve takipçiniz az olduğunda yayınladığınız videoların da izlenme oranları düşük olur.

İzlenme sayılarını arttırmanız için birkaç yol vardır ve bunlardan biri de izlenme paketi satın almaktır. Her bütçeye uygun paketler yazılım programları sayesinde oluşturulur. Instagram izlenme satın al yazarak arama yaptığınızda pek çok seçenek karşınıza çıkar ama önemli olan güvenilir bir siteden alışveriş yapmaktır.

Önceleri Instagram yalnızca bir fotoğraf paylaşma sitesiydi fakat zaman geçtikçe gelişme gösterdi ve video yayınları da eklendi. Videoları kaç kişinin oynattığı da herkes tarafından görülen bir bilgi oldu. İzlenme sayısı ne kadar fazla olursa uygulamada herkes tarafından görülen keşfet kısmına düşme şansı o kadar fazla olur. Instagram izlenme al diyerek dilediğiniz sayıda izlenme satın alabilirsiniz.

İçeriklerinizin merak edilmesi ve beğeni toplaması izlenme sayılarına bağlıdır. Popülerlik kazandıkça takipçi sayınız da otomatik olarak artmaya başlayacaktır. Bir paket satın aldığınızda video yayınladığınız anda kaç izlenme satın aldıysanız o oranda izlenme videonuza düşecektir. Instagram aylık izlenme diye aratarak da aylık olarak satın alabileceğiniz paketlere ulaşabilirsiniz.

Bu paketler sayesinde 1 ay boyunca her video yayınladığınızda sabit bir izlenme adeti videolarınıza yansır.

Instagram Story İzlenme Arttırma

Instagram uygulamasının Story özelliğini hemen hemen her kullanıcı zevkle kullanır ve bir ürünü pazarlayan kişiler de bu özellik ile daha fazla sayıda insana ulaşabilirler. Story kısımlarının da izlenme sayıları herkes tarafından görülebilir. İzleyen kişi sayısı arttıkça sayfanızın ve sattığınız ürünün görünürlüğü de artar. Instagram izlenme fiyatları her paket için şu şekildedir:

  • 500 izlenme 7.5 TL
  • 1000 izlenme 10 TL
  • 2000 izlenme 15 TL
  • 2500 izlenme 20 TL
  • 5000 izlenme 30 TL
  • 10.000 izlenme 50 TL
  • 20.000 izlenme 75 TL

Oldukça uygun fiyatlara binlerce izlenme sayısı satın alabilirsiniz. Instagram izlenme etiketleri de sayıyı arttıracak etkiye sahiptir. Bir paket satın aldığınızda 3D güvenli ödeme ile kartınızla ödeme yapabilir ya da havale, eft kullanabilirsiniz.

Bir aylık paket aldığınızda her gün de video paylaşsanız her videoda aynı izlenme sayısı görünür ve sayıda asla düşüş olmaz. İzleyen her hesap Türk kullanıcılardan oluşur.

Satın aldığınız paket kaç adet izlenme satın aldığınız fark etmeksizin en geç yarım saat içerisinde hesabınıza tanımlanır. Paket bitiminde dilerseniz yeniden ödeme yaparak yenileyebilirsiniz. Instagram izlenme geçmişi ile de videolarınızı kaç kişinin izlediğini kontrol edebilirsiniz.

En çok hangi videonuz etkileşim almış ya da izlenmişse o yoldan ilerleyebilir ve profilinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Her bir izlenme daha fazla insana ulaşabilmeniz demektir.

Instagram Canlı İzlenme

Instagram uygulamasından yapacağınız canlı yayınların izleyici sayısı da oldukça önemlidir. Satın aldığınız izlenme paketleri canlı yayınlarınızı da aynı şekilde izlenme görünümü sağlar. İzlenme sayınız ne kadar artarsa Instagram gerçek izlenme sayınız da artacaktır.

Hesabınız popülerlik kazandıkça takipçi sayısı artmaya başlar. Çok fazla izlenen yayınları merak eden kişi sayısı da çok olur. Paket satın alabilmek için üye olmak yeterlidir. Üye olduktan sonra ödemeyi yaptığınızda paketler adresinize hemen tanımlanır ve paket bitimine kadar aktif olursunuz. Instagram izlenme hashtag yöntemiyle de arttırılabilir.

O gün hangi konu trend ise ve en çok yazılan hashtag hangisiyse profilinizi o hashtag sayfasına etiketleyerek oradaki tüm insanlara görünür olabilirsiniz. Canlı yayın ya da video yayınlarınızı diğer sosyal medya hesaplarından paylaşırsanız da daha çok insana ulaşmış olursunuz. Instagram izlenme oranları sayfanızın popülerliğini belirler.

Her yeni gelen takipçi satabileceğiniz bir ürün demek olduğu için izleyici satın alırken ödediğiniz miktarı yaptığınız reklam sayesinde kısa sürede geri kazanmış olursunuz. Satın alma işlemleri fatura ile gerçekleşir ve tamamen yasaldır. Sizden hiçbir özel bilginiz istenmez.

Takipçilerinizi aktif tutabilmek için hemen hemen her gün paylaşım yapmalı ve etkileşime girmelisiniz. Instagram izlenme rekoru kıran sayfaların arasında olmak hiç de hayal değildir ve tamamen sizin sayfa konseptinize bağlıdır. Geniş kitlelere ulaşabilmek için sipariş etmeniz yeterlidir.