Çekilişle Türk Takipçi Almanın Faydaları

Instagram çekilişle Türk takipçi pek çok insanın başvurduğu bir yöntemdir ve katıldıkları çekilişler sonucunda kişiler binlerce takipçiye ulaşabilir. Çekiliş hem yüksek takipçiye ulaşabilmek isteyen herkesin yapabileceği bir etkinlik hem de bazı platformlar özel olarak takipçi çekilişleri düzenliyor.

Siz de kendi sayfanızı tanıtabilmek için örneğin e ticaret yapıyorsanız düzenli aralıklarla ürünlerinizin çekilişlerini yaparak takipçilerinize hediyeler verebilirsiniz. Bu yöntem uzun vadede size binlerce takipçi kazandırır. Instagram çekiliş çok takipçili hesapların bile başvurduğu bir yöntemdir.

Kendi sayfanızda çekiliş düzenlerken belirli şartlar getirirsiniz. Çekilişe dahil olabilmek için gönderinin altına yorum yapma, bir ya da birkaç arkadaşını etiketleme, sayfayı takip etme gibi koşullar sayfa tanıtımınız için de gereklidir. Daha sonra çekilişlere belirli bir kota koyabilirsiniz. Örneğin sayfayı beğenen ilk 20 kişiye gibi. Instagram çekiliş sayfaları da yüksek sayıda kişinin katıldığı etkinliklerdir. Sayfanızı bu profillere etiketleyebilir ve çekilişlerinizin daha çok insan tarafından görünebilmesini sağlayabilirsiniz.

Sayfanızı takip eden insanlarla etkileşim halinde olmak oldukça önemlidir. Bunu da en iyi çekilişlerle yaparsınız. Bir gönderi oluşturup altına çekilişin kurallarını yazdıktan sonra 24 saat süre verebilir ve sonra katılımları durdurabilirsiniz. Düzenli aralıklarla yaparsanız sizi takip edenleri sıkmamış olur ve hevesle bir sonraki çekilişi beklemelerine sebep olursunuz. Instagram çekiliş kazanma için siz de başka sayfaların etkinliklerine katılım sağlayabilirsiniz.

Instagram Anket Soruları

Instagram takipçi kazanmak için çekilişten sonra çeşitli anketler de düzenleyebilirsiniz. Anketler takipçilerinizin sayfanızdan ne kadar verim aldıkları ve nasıl bir beklentiye sahip oldukları açısından bilgilendirici olabilir. Soruları kendiniz hazırlayıp daha sonra sonuçlara göre sayfa konseptinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Instagram arama butonu da hashtag ya da son trendler için başka sayfalar arayabileceğiniz ve sayfanızı etiketleyebileceğiniz bir yerdir.

Çekilişle takipçi kazanmak insanların en çok katılım sağladıkları etkinliklerdir. Bir çekiliş düzenlendiğinde yine belirli kurallar olur ve kullanıcılar bu kuralları gerçekleştirip çekilişe katılırlar. Çekilişi kazananlar takipçi kazanma hakkına sahip olurlar. Çekilişle takipçi kazandığınızda karşınıza çıkacak paket fiyatları şunlardır:

  • 500 çekilişle takipçi 30 TL
  • 1000 çekilişle takipçi 50 TL
  • 2500 çekilişle takipçi 100 TL
  • 5000 çekilişle takipçi 200 TL
  • 7500 çekilişle takipçi 280 TL
  • 10.000 çekilişle takipçi 375 TL

Takipçileri satın alırken 3D güvenlikli ödeme yöntemi kullanırsınız. Instagram beğeni sayılarınız da takipçi sayınız arttıkça artar. Takipçi çekilişleri genellikle her gün yapılır ve belirli bir sayıda insan kazanır. Örneğin bir çekilişte 20 kişi takipçi kazanmaya hak kazanır. Kalanlar ertesi gün yine dener.

Instagram sayfanızı yönetirken dikkat etmeniz gereken en önemli husus kullanıcıların en aktif oldukları saatlerde gönderi paylaşmaktır. Böylece daha fazla insana ulaşmış olursunuz.

Instagram Çekiliş Sitesi

Instagram platformunda çekiliş gerçekleştiren pek çok site vardır. Önemli olan güvenilir bir site bularak sürekli aynı yer ile iletişimde kalmaktır. Instagram filtreleri kullanarak da eklediğiniz görselleri daha etkileyici yapabilirsiniz.

Takipçi kazanmak için siz de başka insanları ve özellikle hedef kitleniz olabileceğini düşündüğünüz insanları takip edebilirsiniz. Sizi takip edenlere geri takip yapmak insanların size daha sempatiyle bakmasına sebep olur ve daha çok takipçi gelmesini sağlar. Instagram güncelleme ile ilgili en yeni özellikleri takip etmek de sizin için olumlu dönüşler sağlar.

Canlı yayın, hikaye paylaşımı ile sürekli aktif olmak insanların sizi daha iyi tanımasını sağlar ama bu konuda belirli bir sayıyı da belirlemeniz iyi olabilir. Günde kaç adet fotoğraf paylaşacağınızı belirlerseniz insanları da sıkmamış olursunuz ve her şey planlı ilerlemiş olur.

Farklı takipçilerin gönderi paylaşımlarına etkileşim vererek kendinizi hatırlatabilirsiniz. Bir fotoğraf beğenmek kullanıcının sayfanıza girerek sizden alışveriş yapmasına sebep olabilir. Instagram takip analiz yaparak da sizi takip eden kişilerin yaş aralıklarını, en çok etkileşim verdikleri gönderilerinizi belirleyebilir ve daha verimli bir sayfa kullanımına sahip olabilirsiniz.

Etkileşim arttıkça ve takipçileriniz ile birbirinize alışmaya başladıkça takipçilerin gelme hızı daha da artar ve sayfanızın popülaritesi olumlu yönde ilerlemeye başlar. Instagram takipçi çekilişleri için de sürekli katılım göstererek kısa zamanda binlerce takipçiye ulaşabilirsiniz.