Instagram İçin Bot Takipçi Almanın Avantajları Nelerdir?

Instagram bot takipçi gerçek kişilerin kullanmadığı ve yazılım programları ile oluşturulmuş hesaplardır. İsteğe göre profil resimli ya da resimsiz olabilirler. Farklı sayılarda bot takipçi hesap satın alarak takipçi sayınızı arttırabilir ve insanların dikkatini çeken bir sayfa haline gelebilirsiniz. Bot hesaplar gerçek kişilerin açarak daha sonra kullanmadığı ve uzun süredir aktif olmayan hesaplar da olabilir.

Burada önemli nokta hesabın uzun süreler boyunca aktif olmamasıdır. Bu sayede açılan hiçbir hesap boş yer kaplamamış olur ve bir amaca hizmet eder. Eğer bir hesabı profil resmi yoksa ama hesapta fotoğraf paylaşımı yapıyor ise bu hesap bot hesap olamaz. Kıstas aktif olmamaktır. Siz de Instagram bot takipçi satın al diyerek çeşitli paketlerden faydalanabilirsiniz.

Bot hesaplar yalnızca takipçi sayısını arttırma görevini görmezler. Yazılım programının koyduğu özelliklere göre fotoğraf beğenisi ve yorum, canlı yayın seyircisi, yayınladığınız videoların görüntülenme sayısı gibi pek çok etkinlikte yardımcı olurlar. Bir canlı yayının ne kadar çok kişi tarafından izlendiğini görenler merak ederek yayına giriş yaparlar. Yeni açılmış hesaplar için bu görevi bot hesaplar gerçekleştirir. Instagram bot takipçi hangi paketi satın aldıysanız o paketteki hesap sayısı kadar artı beğeni ve yorum demektir.

Örneğin 100 takipçili bir paket satın aldıysanız bir fotoğraf paylaştığınızda fotoğrafınızı 100 kişinin beğeneceği garanti olur. Beğeniler sayesinde sayfanız daha çok insan tarafından görünür.

Instagram Bot Beğeni

Satın aldığınız bot takipçiler her gönderinizi beğenir ve yorum yazarak sayfanızdaki etkileşimi arttırırlar. Instagram bot beğeni satın al yazarak arattığınızda karşınıza birtakım paketler çıkar. Paket fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 100 Instagram bot takipçi 5 TL
  • 250 Instagram bot takipçi 10 TL
  • 500 Instagram bot takipçi 15 TL
  • 1000 Instagram bot takipçi 20 TL
  • 2500 Instagram bot takipçi 50 TL
  • 5000 Instagram bot takipçi 75 TL
  • 7500 Instagram bot takipçi 100 TL
  • 10.000 Instagram bot takipçi 125 TL

Dilediğiniz paketi istediğiniz zaman satın alabilirsiniz herhangi bir limit yoktur. Takipçileri 3D güvenli ödeme yöntemi ile satın alırsınız. Bot takipçilerin hesabınıza düşme hızı gerçek kişi hesaplarına göre daha kısadır. 10.000 adet bot hesap en fazla 1 saat içerisinde hesabınıza düşer. Instagram bot ekleme olayının hiçbir sakıncası yoktur.

Yazılımlar ile oluşturulan bot hesaplar yüzde yüz güvenlidirler. Kendi bot takipçilerinizi kendiniz oluşturmaya kalkarsanız eğer aynı bilgisayarı kullanacağınız için IP adresine takılabilir ve limit yersiniz. Belirli bir sayıdan sonra hesap açmanıza izin verilmez. Bu sebeple bot takipçi satın almak en mantıklısıdır.

Instagram bot fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde çeşitli paketlerle belirlenir. İlk kez deneyecekseniz az takipçili bot hesap paketlerini deneyebilirsiniz. Sayfanız gelişip bot hesap kullanmanın avantajlarını gördükçe daha büyük paketler alırsınız.

Instagram Bot Hesap

Instagram hesabınız için bot takipçi satın almanın avantajı vardır. Sayfanızın takipçisi ne kadar çok olursa o kadar fazla insanın dikkatini çeker. Instagram bot hesap nedir gibi sorular için internetten arama da yapabilirsiniz.

Bot hesapların dikkat edilmesi gereken hususu uzun süredir aktif olmayan ya da yazılımla oluşturulmuş hesaplar olduğu için mail adres doğrulaması yapamıyor oluşlarıdır. Eğer Instagram mail adresini doğrulayamadığı için bot hesapları silerse geri dönüşümü yoktur. Fakat bu her zaman rastlanan bir olay değildir. Instagram bot hesapları silme yalnızca uygulamanın kendisinin yapabileceği bir işlemdir.

Yine de bot hesap satın alırken bu olasılığı da unutmamak iyi olabilir. Sosyal medya hayatımızın her alanına girdiği için özellikle e ticaret yapmak istiyorsanız Instagram hesabınızın olması zorunludur. Bu sebeple bot takipçi satın alma gibi risklere girmek de sizin için gereklidir çünkü uzun vadede kesinlikle kazanca dönüşürler. Sosyal medyada önemli olan kendinizi en iyi şekilde tanıtmak ve daha fazla insana ulaşabilmektir.

Uygun fiyatlara satın alınabilen bot takipçilerin idare edilmesi de oldukça kolaydır. Dilediğiniz zaman sayıyı azaltıp çoğaltabilirsiniz. Instagram bot izlenme gibi bir durum söz konusu olamaz çünkü izlenme oranları gerçek insanlar üzerinden görünür olur. Beğeniler de gerçek hesapmış gibi görünür. Bot hesap oldukları yalnızca detaylı incelenirse anlaşılır.