Fenomen Paketleriyle Kombo Yükseliş Yakalamak

Instagram fenomen olma son dönemlerde pek çok kişinin araştırdığı konulardan biridir. Bunun asıl nedeni, fenomen maaşları miktarlarının oldukça tatmin edici olmasıdır.  Çok fazla takipçisi olan büyük hesaplar incelendiğinde çok ulaşılmaz oldukları düşünülse de sitemizden alacağınız profesyonel fenomen paketleri ile kısa sürede hayalini kurduğunuz hesaba ulaşmanız mümkün olacaktır.

Instagram Fenomeni Nasıl Olunur?

Instagram fenomeni nasıl olunur konusu için sitemizden kolaylıkla danışmanlık alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden satışını yaptığımız Instagram fenomen paketleri tercihi yaparak, hesaplarınızı büyütebilirsiniz. Büyüyen hesaplarınız çok kısa bir zamanda etkileşimini arttırarak büyüyecek, Instagram fenomenleri arasına adınızı altın harflerle yazdırmanıza yardımcı olacaktır.

En fenomen Instagram isimleri içerisinden seçilmiş bir isimle hesabınızı açtıktan sonra sayfamızı ziyaret ederek dilediğiniz Instagram fenomen paketi satın alabilir, çok kısa bir süre içerisinde çok başarılı bir hesaba sahip olabilirsiniz.

Instagram Fenomen Paketleri Nasıl Alınır?

Instagram fenomen paketi al işlemi yapabilmek için, ilk olarak sitemizi ziyaret edip sizin için en uygun paket tercihini yapmalısınız. Paket tercihinizi yaptıktan sonra, fenomen paket satın al işlemi yapacağınız hesabınızın linkini bizimle paylaşmalı ve gerekli bilgilerin girişini sağlayarak ödeme sayfasına geçmelisiniz.

Fenomen paketleri mobil ödeme seçeneklerimizin yanı sıra isteğinize bağlı olarak havale ya da EFT ile de işlem yapmanız mümkündür. Sadece havale ve EFT işlemlerinden iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmalı ödeme yapacağınız hesabın bilgisini almalısınız.

Instagram Fenomen Paket İçeriklerimiz

Ucuz fenomen paketleri için sitemiz oldukça idealdir. Her keseye hitap eden farklı fiyat aralıklarına sahip bu hizmetler içerisinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. seçeceğiniz paketlerle ilgili olarak işlemleriniz mümkün olan en kısa süre içerisinden tamamlanmaktadır. Yaptığımız işlemlerin tamamı hukuken anlık işlemler statüsündedir ve yasaldır. Instagram fenomen paketleri seçeneklerimiz,

 • Mini fenomen 120 TL
 • 100 Türk takipçi
 • 100 otomatik beğeni 30 adet post için geçerlidir.
 • 1000 Türk otomatik izlenme 30 video için geçerlidir.
 • Küçük fenomen 240 TL
 • 2500 Türk takipçi
 • 250 otomatik beğeni 30 adet post için geçerlidir.
 • 2500 Türk otomatik izlenme 30 video için geçerlidir.
 • Büyük fenomen 400 TL
 • 5000 Türk takipçi
 • 500 otomatik beğeni 30 adet post için geçerlidir.
 • 5000 Türk otomatik izlenme 30 video için geçerlidir.

Insta fenomen paketleri al işlemi yaparken hiçbir şekilde şifre paylaşmanız istenmez. Otomatik beğeni 30 günlük bir süre boyunca geçerli olacaktır. 3D Security özellikli ödeme seçeneği ile son derece güvenli bir biçimde fenomen paket satın al işlemi yapabilirsiniz.

Paket alımı yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta olacaktır. ilk olarak fenomen paket tanımlamak istediğiniz hesabın gizliliği herkese açık olarak değiştirilmelidir. Bu işlem ayarlar sekmesinden yapılabilir.

Instagram fenomen paket içerisinde yer alan beğenilerin, Instagram video izlemenin ve ya Türk takipçilerin hangi hesap ve hangi gönderiler için tanımlanması isteniyorsa, kesinlikle bu gönderiler işlem sonuna kadar gizlenmemeli ve ya silinmemelidir. Ayrıca hesap gizliliğiniz de değiştirilmemelidir. Aksi takdirde işleminiz gerçekleştirilemez ve bu durum kullanıcı kaynaklı bir sorun olması sebebiyle fenomen paket al işleminiz gerçekleştirilmiş sayılır.

Fenomen Instagram Takipçi Apk

Fenomen olmak amacıyla birçok kullanıcı ücretsiz takipçi apk uygulamalarını kullanmaktadır. Ancak tüm kullanıcılarımız için özel olarak verdiğimiz tüm Instagram paketleri, son derece maliyetli, uzmanlık gerektiren ve detaylı çalışma yapılan işlemlerdir. Bu anlamda herhangi bir APK ile fenomen Instagram takipçi Apk işlemi yapmak hesaplarınıza zarar verebilir.

Bunun yanı sıra internet üzerinde karşılaştığınız ücretsiz fenomen paketleri gibi reklamlara ve bu hizmeti veren sitelere de kesinlikle prim vermemelisiniz. Bu tarz hizmetler verdiğini iddia eden sitelerde işlem yapmanız hesaplarınızın silinmesine ve ya çalınmasına sebep olabilir. Bu siteler üzerinden kişisel verilerinize erişim sağlanarak maddi ve manevi kayıplar yaşamanıza da olası bir durumdur.

Instagram Fenomen Etiketleri

Instagram fenomen etiketleri, kişilerin hesaplarını büyütmeleri için kullandıkları hastaglerdir. Ancak bu etiketlerle hesap büyütmek, çok uzun bir zaman gerektirecektir. Yorucu ve uzun zaman gerektiren bu tarz işlemlerle hesaplarınızı büyütmek yerine, Instagram fenomen paketleri hizmetlerimiz ile çok kısa sürede başarıya ulaşabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemizi ziyaret ederek sizin için en uygun paketi seçin.