Logosuz Tik Tok Videosu İndirebileceğiniz Yöntemler

Logosuz Tik Tok Videosu İndirebileceğiniz Yöntemler

Logosuz Tik Tok videosu indirebileceğiniz yöntemler konusunda sizlere yardımcı olabilmek için bu yazıyı hazırladık. Bilindiği üzere Tik Tok son yılların en popüler ve izlenir sosyal medya platformları arasında yerini almıştır. Pek çok Tik Tok fenomeni bu platform sayesinde yayınladığı videolar ile çok iyi paralar kazanmaktadırlar.

Tüm dünya üzerinde 800 milyon üzerinde olan abonesi ile dünyaca ünlü tik tok fenomenleri video başına çok ciddi rakamlar kazanmaktadırlar. Bu platform üzerinde sayısız çekilen beğendiğiniz videolar indirdiğinizde sağ alt köşede bir tik tok logosu ile birlikte indirirsiniz. Bu yazımızda indirdiğiniz videoda logo olmadan nasıl indirebilir konusunda pratik bilgiler vereceğiz.

Tiktok üzerinden video indirmek için tik tok uygulamasına girin, indirmek istediğiniz videonun üzerine uzunca bir süre dokunun ve açılan seçenekten tik tok video indir butonuna basarak istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Çektiğiniz diğer tik tok videolarını da bu şekilde cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz video indirme yönteminde tik tok yazısı var olan tik tok video indirici yöntemidir. Fakat dilerseniz tik tok videolarını üzerinde filigran yani logo olmadan indirebilir ve bu videoları diğer sosyal medya hesaplarınızda logosuz olarak yayınlayabilirsiniz.

Tik Tok Videolarını Logosuz Cihazınıza İndirme Yöntemleri

Eğlenceli, hareketli ve ilginç videoların yayınlandığı Tik tok platformundaki videoları gördüğünüzde sizde kendi medya hesabından paylaşmak isteyebilirsiniz. Fakat diğer medya hesaplarında paylaşmak için indirdiğiniz videoda logo kaybolmaz. Eğer kişiler dilerse tiktok yazısız video indirme metodu ile tik tok videolarını kolayca cihazınıza indirerek dilediğiniz sosyal medya platformunda paylaşabilirsiniz.

Tik tok üzerinde yayınlanan bu videolarının bu kadar hareketli, eğlenceli ve farklı olmasının nedeni öncelikle bu videoları tüm dünya ile paylaşabiliyor olmanız gelecektir. Videolarınızı çok daha fazla kişiye ulaştırmak için Türk tiktok takipçi paketlerinden satın alabilir kitlenizi büyütebilirsiniz. Videoları oluştururken kullanılan komik filtreler, müzik ekleme seçenekleri, bir başkası ile düet yapabilme seçeneği gibi özellikler olduğu için özellikle genç kesim tarafından tercih edilmektedir. Tik tok video indirici kullanarak videoları kendiniz için kolayca indirebilirsiniz fakat logo kaybolmayacaktır.

Tik tok yazısız video indirme işlemi için aşağıdaki maddeleri izleyerek işlemi yapabilirsiniz.

  • Öncelikle videoyu indirmek istediğiniz cihazdan tik tok internet sitesine giriş sağlayın.
  • Daha sonra indirmek istediğiniz videoyu seçerek açın.
  • Bu işlemden sonra videonun yanında bulunan zincire benzeyen simgeye tıklamanız gerekir.
  • Son olarak ta bu simgeye tıkladığınızda paylaşım bağlantısını kopyalamış ve kopyaladığınız bu bağlantıyı da Tik Tok video indirme sitelerinden birini kullanarak cihazınıza indirebilirsiniz.

İşte size ücretsiz indirebileceğiniz Programsız video indirme siteleri linkleri;

 

Belirtilen bu sitelerden Tik tok yazısız video indirme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. Tik tok videolarınızı logo ya da şarkı parçası olmadan videoyu yüksek hızla indirmek isteyenler için tik tok video dönüştürücü olan mp4 kullanarak indirebilirisiniz. Tik tok videosu instagram hikâyeler bölümünde açılacak

Android ve IOS Telefonlara Tik Tok Video İndirmek Ve Paylaşmak

O çok beğendiğiniz hareketli, neşeli ve komik videoları dilerseniz tik tok üzerinden istediğiniz mobil cihaza indirilmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz videoları istediğiniz telefona indirmek sandığınızdan çok daha kolay bir işlemdir. Tik tok video indir seçeneklerini kullanarak istediğiniz cihaza indirebilesiniz.

Telefonunuza video indirebilmek için öncelikle tik tok uygulamasını açarak istediğiniz videoyu seçmeniz gerekir. Daha sonra videonun sağ alt kısmında yer alan paylaş simgesine tıklamanız gerekir. Tıkladığınızda karşınıza çıkan seçenekler arasından videoyu kaydet seçeneğine dokunarak videoyu kaydetmiş olacaksınız. Fakat sizin bu işlemi yaparken bazen kayıt edemeyebilirsiniz. Bunun sebebi video sahibinin izin vermemesidir. Video sahibi dilerse videoların indirme özelliklerini kapatabilir. Bu durumda instagram hesabından tik tok videosunu indirebilirsiniz. Eğer dilerseniz tik tok video dönüştürücü şeklinde mp4 ses olarak ta indirebilirsiniz.

İnstagram üzerinden tik tok video indir işlemi yaparak telefonunuza indirebilirsiniz. Tik tok uygulamasına girdikten sonra, istenilen videoyu açınız. Daha sonra videonun sağ alt kısmındaki paylaş butonundan açılan seçenekler içinden instagram hikâyeler seçeneğini seçiniz ve oradan kaydet tuşuna basarak videoyu telefona kaydetmiş olacaksınız. Kaydettiğiniz bu videoyu telefonunuzun galeri kısmından bulup videoyu izleyebilirsiniz.

Bu şekilde instagram üzerinden indirdiğiniz videoyu her türlü paylaşım platformlarınızda kolayca paylaşabilirsiniz.